قیمت طراحی سایت

Web Design Price Lists

قیمت طراحی سایت

 

تعرفه طراحی وب سایت به مولفه های بسیاری وابسته است، از کیفیت طراحی و جذابیت آن تا کیفیت کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در قیمت نهایی طراحی وبسایت تاثیرگذار خواهند بود. اما در دنیای بی سامان وب قیمت ها و تعرفه های متفاوتی وجود دارد که در عین تفاوت چشمگیر برای هر دو طرف ارزان فروش و گران فروش قابل دفاع خواهد بود. ما در وبسیما برای برآورد هزینه تمام شده پروژه ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی یک وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

استانداردهای ما در تعیین تعرفه طراحی سایت

  • طراحی وب سایت باید جذاب و منحصر به فرد باشد.
  • در طراحی وب سایت باید کلیه فاکتورهای سئو رعایت شود.
  • سرعت بارگذاری صفحات باید در بالاترین سطح ممکن باشد.
  • نمایش صحیح در موبایل و تبلت.
  • پشتیبانی از تمامی مرورگرهای استاندارد.
  • کاربری وب سایت باید با عملکرد و نوع تجارت همخوانی کامل داشته باشد.
  • برآورد منصفانه تعرفه طراحی سایت متناسب با امکانات مورد نظر مشتری.

 

تعرفه طراحی سایت اختصاصی

تعرفه طراحی سایت اختصاصی وابسته به متغیر های فراوانی است. امکانات و قابلیت های در نظر گرفته شده در پروژه طراحی سایت و همچنین زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه از جمله متغیر های این نوع از خدمات است. اما به صورت کلی می توان طراحی سایت را به سه دسته بندی کلی تقسیم نمود. این دسته بندی بر اساس نوع پروژه ها انجام شده و وابستگی مستقیم به نوع فعالیت وبسایت مورد نظر دارد. بدون در نظر گرفتن ابعاد پروژه، در طراحی همگی این وبسایت ها استانداردهای طراحی سایت وبسیما رعایت می شود. پروژه های طراحی سایت به انواع سایت های زیر تقسیم می شوند.

قیمت طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته می شود که به صورت اختصاصی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها ویا معرفی برندها استفاده می شود در این وب سایت ها امکاناتی از قبیل صفحه معرفی شرکت ، معرفی محصولات، گالری تصاویر، صفحه تماس و … وجود دارد.

قیمت پایه طراحی سایت شرکتی

۸۵۰٫۰۰۰ تومان

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

وبسایتهایی که اقدام به فروش آنلاین محصولات و خدمات میکنند را در وبسایت فروشگاهی می نامند. در طراحی سایتهای فروشگاهی امکاناتی نظیر سبد خرید، جستجوی پیشرفته کالا ها، سیستم فروش فوق العاده،سیستم کوپن و تخفیف و …درنظر گرفته میشود.

قیمت پایه طراحی سایت فروشگاهی

۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت طراحی سایت خلاقانه

سایت های خلاقانه همان ایده های نو هستند، ایده هایی که می توانند آینده شما را زیر و رو کنند. اما برای اجرای این ایده های خلاقانه به یک مجری و راهنمای مناسب نیاز دارید. وبسیما می تواند راهنمای مطمئنی برای شما در اجرای این ایده های خلاقانه باشد.

قیمت پایه طراحی سایت خلاقانه

۵٫۰۰۰٫۰۰۰ / ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان